Specjalista ginekologii i położnictwa

Dr Iwona Szaferska - lekarz ginekolog, połoznik. Przyjmuje w Centrum Ginekologicznym w Warszawie na Bemowie oraz Gabinecie Ginekologicznym w Lipkowie k. Starych Babic

Każda kobieta idąc do lekarza ma nadzieję, że zostanie otoczona opieką. Spodziewa się że będzie wysłuchana, a jej problemy znajdą zrozumienie i zostaną rozwiązane. Od ginekologa oczekujemy nie tylko fachowości i profesjonalizmu, ale również ciepłego i przyjaznego kontaktu. Jeżeli potrzebujecie Państwo opieki ginekologiczno – położniczej, profesjonalnej diagnostyki i fachowego leczenia na najwyższym poziomie zapraszamy do naszych gabinetów.

Masz pytanie? Napisz do nas:

Email: i.szaferska@ginekologszaferska.pl

DOŚWIADCZENIE:
Jestem lekarzem specjalistą ginekologii i położnictwa. Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie. Wiele lat pracowałam w szpitalu ginekologiczno-położniczym. Praktykę prywatną prowadzę od 1992 r. Prowadzę ciąże, diagnostykę i leczenie chorób narządu rodnego. Jako pierwsza w Warszawie wykonuję zabiegi usuwania nadżerki laserem. Wykonuję badania cytologiczne, hormonalne, posiewy i biopsje i wycinki z oceną histopatologiczną. Zapewniam fachowość i dyskrecję. Zapewniam badania USG 3D.

Specjalista położnictwa i chorób kobiecych

Dr Leszek Huzior - ginekolog, specjalista chorób kobiecych. Lekarz w Centrum Ginekologicznym Warszawa Bemowo ul. Rostworowskiego 30.

Jestem lekarzem, Specjalistą Położnictwa i Chorób Kobiecych. Wykonuję też badania USG ginekologiczne i położnicze. Posiadam certyfikaty uprawniające do wykonywania badań ultrasonograficznych: PTG (Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, PTU (Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz FMF (Fetal Medicine Foundation – uprawniającym do wykonywania badań biometrycznych 11 – 14 tyg. ciąży).

Masz pytanie? Napisz do nas:

Email: l.huzior@ginekologszaferska.pl

DOŚWIADCZENIE:
Prowadzę ciąże i leczę choroby narządu rodnego ( w tym zapalenia, nadżerki, nietrzymanie moczu, zaburzenia miesiączkowania, zaburzenia okresu okresu menopauzalnego, niepłodność. Przyjmuję Szanowne Pacjentki w Poradni NFZ (Warszawa-Jelonki) oraz w prywatnym Centrum Ginekologicznym przy ul. Rostworowskiego 30 (Warszawa – Bemowo), gdzie wykonuję również badania USG. Praktykuję również w Szpitalu Powiatowym w Pruszkowie przy ul. Armii Krajowej 2/4 ( „Szpital na Wrzesinie”). Dużą uwagę przywiązujemy do tworzenia miłej i przyjaznej atmosfery, w której pacjentki czują się swobodnie i komfortowo, a jednocześnie bezpiecznie.